بودجه صداوسیما چقدر تعیین شد؟ - damsanat.ir - دام صنعت | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

بودجه صداوسیما چقدر تعیین شد؟ - damsanat.ir - دام صنعت به نقل از (damsanat.ir - دام صنعت)

بودجه صداوسیما چقدر تعیین شد؟ - damsanat.ir - دام صنعت به نقل از (damsanat.ir - دام صنعت).


بودجه صداوسیما چقدر تعیین شد؟ - damsanat.ir - دام صنعت ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،جدید

ویدئو آموزشی درباره: بودجه صداوسیما چقدر تعیین شد؟ - damsanat.ir - دام صنعت

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( بودجه صداوسیما چقدر تعیین شد؟ - damsanat.ir - دام صنعت )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; بودجه صداوسیما چقدر تعیین شد؟ - damsanat.ir - دام صنعت مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; بودجه صداوسیما چقدر تعیین شد؟ - damsanat.ir - دام صنعت

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

این روزها گزارش کمیسیون تلفیق درباره جدوال لایحه بودجه ۱۴۰۳ که در دستور مجلس شورای اسلامی قرار دارد، حاکی از آن است که بودجه صداوسیما با ۵۹ درصد رشد، از ۱۵

هزار میلیارد تومان به ۲۴ هزار میلیارد تومان رسیده است.

ایسنا نوشت: البته جداول لایحه بودجه ۱۴۰۳ در حالی بررسی می‌شود که ممکن است این رقم با افزایش و یا کاهش بودجه تصویب شده هم همراه باشد.

بعد از اعلام رقم پیشنهادی برای بودجه صداوسیما در زمستان سال گذشته، بهمن ماه ۱۴۰۲ بود که داوود منظور، رئیس سازمان برنامه و بودجه در صحن علنی مجلس اعلام کرد که با تغییراتی که مجلس شورای اسلامی در لایحه بودجه اعمال کرده است، بودجه صداوسیما و قوه قضائیه در سال ۱۴۰۳ نسبت به سال جاری (۱۴۰۲) ۵۸ درصد افزایش یافته و این در حالی است که رشد بودجه سایر دستگاه‌ها در سال آینده حدود ۱۲ درصد است.

تراکم سوال‌ها در این زمینه که از سوی کارشناسان و اهالی رسانه‌ مطرح می‌شد، در نهایت صداوسیما را در آن زمان (زمستان ۱۴۰۲) مجاب کرد که توضیحاتی را درباره افزایش بودجه سال ۱۴۰۳ خود ارائه دهد.

در بخشی از توضیحات صداوسیما آمده بود: «افزایش نسبی بودجه صدا و سیما در برنامه هفتم با توجه به وظایف و تکالیف جدید و فراوانی است که برای صدا و سیما در بند الف ماده ۷۷ در نظر گرفته شده است که افزایش تعهد چند برابری برخی تولیدات همچون پویانمایی، تولید هزاران قسمت مجموعه تلویزیونی، دهها قسمت مجموعه الف ویژه، صدها قسمت مستند فاخر و تولید مجموعه‌های تلویزیونی استانی و افزایش قابل توجه تولید برنامه‌های حوزه کودک و نوجوان، جوان، خانواده، سبک زندگی اسلامی ایرانی و برنامه‌هایی با هدف امید آفرینی و تقویت انسجام ملی و ... از آن جمله است.»

در توضیحات صداوسیما همچنین تاکید شده بود که این سازمان نیازمند بودجه‌ای بیشتر از سهم در نظر گرفته شده در بودجه ۱۴۰۳ است.

اما این مبلغ در حالی به سازمان صداوسیما اختصاص داده شده که بودجه سال ۱۴۰۲ با سقف کلی ۵۲۶۱ هزار میلیارد تومان در دولت سیزدهم بسته شد. همچنین در بودجه سال ۱۴۰۱ بودجه ابتدایی، ۵ هزار و ۲۸۹ میلیارد تومان در نظر گرفته شده بود.

در سال ۱۴۰۰ نیز سهم سازمان صداوسیما برای تولید برنامه‌های صوتی و تصویری از بودجه پیشنهادی، معادل ۲ هزار و ۶۱۹ میلیارد تومان بود.

سازمان صداوسیما در پی اعلام افزایش بودجه خود تاکید کرده است که در دوره تحول، همراه سازی منابع با اهداف تحولی در حوزه‌های سه گانه محتوا، رویکرد و سازوکار را به صورت جدی در دستور کار دارد و خواهد داشت.

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد بودجه صداوسیما چقدر تعیین شد؟ - damsanat.ir - دام صنعت با کد تخفبف (hash-666c60c370919) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " بودجه صداوسیما چقدر تعیین شد؟ - damsanat.ir - دام صنعت " .