واکنش یک امام جمعه به شلیک پدافند هوایی به ریزپرنده ها در اصفهان /منشا این ریزپرنده ها خارج از کشور نبوده است /آبروی اسرائیل رفت - damsanat.ir - دام صنعت | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

واکنش یک امام جمعه به شلیک پدافند هوایی به ریزپرنده ها در اصفهان /منشا این ریزپرنده ها خارج از کشور نبوده است /آبروی اسرائیل رفت - damsanat.ir - دام صنعت به نقل از (damsanat.ir - دام صنعت)

واکنش یک امام جمعه به شلیک پدافند هوایی به ریزپرنده ها در اصفهان /منشا این ریزپرنده ها خارج از کشور نبوده است /آبروی اسرائیل رفت - damsanat.ir - دام صنعت به نقل از (damsanat.ir - دام صنعت).


واکنش یک امام جمعه به شلیک پدافند هوایی به ریزپرنده ها در اصفهان /منشا این ریزپرنده ها خارج از کشور نبوده است /آبروی اسرائیل رفت - damsanat.ir - دام صنعت ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،جدید

ویدئو آموزشی درباره: واکنش یک امام جمعه به شلیک پدافند هوایی به ریزپرنده ها در اصفهان /منشا این ریزپرنده ها خارج از کشور نبوده است /آبروی اسرائیل رفت - damsanat.ir - دام صنعت

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( واکنش یک امام جمعه به شلیک پدافند هوایی به ریزپرنده ها در اصفهان /منشا این ریزپرنده ها خارج از کشور نبوده است /آبروی اسرائیل رفت - damsanat.ir - دام صنعت )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; واکنش یک امام جمعه به شلیک پدافند هوایی به ریزپرنده ها در اصفهان /منشا این ریزپرنده ها خارج از کشور نبوده است /آبروی اسرائیل رفت - damsanat.ir - دام صنعت مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; واکنش یک امام جمعه به شلیک پدافند هوایی به ریزپرنده ها در اصفهان /منشا این ریزپرنده ها خارج از کشور نبوده است /آبروی اسرائیل رفت - damsanat.ir - دام صنعت

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

به گزارش خبرگزاری هبلکس اردکان، آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه گرگان اظهار کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اعم از سپاه و ارتش در ۲۵ فروردین ماه

جاری کار بسیار بزرگی انجام داده و با اجرای عملیات غرورآفرین وعده صادق به جنایت اسرائیل در حمله به کنسولگری ایران در دمشق پاسخی کوبنده دادند.

بنا به گزارش ایرنا، وی با بیان اینکه حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در دمشق به منزله حمله به خاک کشورمان بود، افزود: اسرائیل باید پاسخ این گستاخی را دریافت می‌کرد و ما نیز براساس قوانین بین‌المللی به این تجاوزگری پاسخ دادیم.

امام جمعه گرگان با بیان اینکه دشمن به دنبال کوچک نشان دادن قدرت‌نمایی ایران است، گفت: اقدام ما نمایش قدرت بود نه اعمال قدرت، قدرت نظامی و دفاعی جمهوری اسلامی بسیار بالا است و نیروهای مسلح کشورمان در عملیات وعده صادق همه قدرت خود را نشان ندادند، در واقع این عملیات، یک مانور بود.

نورمفیدی تاکید کرد: مسیر قدرت‌نمایی اسرائیل برای حمله به کنسولگری ایران در دمشق ۳۷۰ کیلومتر بود اما مسیر قدرت‌نمایی ایران بیش از این مقدار بوده و موشک‌های شلیک‌شده از مناطق غربی ایران، فاصله هزار و ۱۰۰ کیلومتری و موشک‌های مناطق مرکزی ایران، مسیر هزار و ۸۰۰ کیلومتری را تا قلب تل‌آویو طی کردند.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران به دنبال جنگ نیست، یادآور شد: اگر رژیم غاصب صهیونیستی دست از پا خطا کند جمهوری اسلامی ایران پاسخ کوبنده‌ای به این رژیم جعلی و اشغالگر خواهد داد.

امام جمعه گرگان به حادثه امروز اصفهان اشاره کرد و توضیح داد: امروز تعدادی ریزپرنده در اصفهان مشاهده شده که بررسی‌ها نشان می‌دهد مساله خیلی کوچکی بوده و مشخص نیست از کدام سمت آمده است.

نورمفیدی اضافه کرد: پس از حادثه صبح امروز، رسانه‌های معاند دست به دروغ‌پردازی و جوسازی زده و این ریزپرنده‌ها را حمله اسرائیل به ایران اعلام کردند اما بررسی‌های انجام‌شده نشان می‌دهد منشا این ریزپرنده خارج از کشور نبوده است.

وی گفت: رژیم غاصب صهیونیستی در عملیات وعده صادق شکست سنگینی خورد و رسانه‌های معاند با این اقدامات به دنبال ترمیم شکست رژیم اشغالگر قدس بودند اما با این اقدام، بیشتر آبروی اسرائیل را بردند.

امام جمعه گرگان افزود: در حالی که اسرائیل خود را ارتش اول منطقه می‌دانست ۶ ماه است که در غزه دست به نسل‌کشی زده و هیچ نتیجه‌ای نگرفته است.

نورمفیدی با تاکید بر اینکه اسرائیل غده سرطانی است و وجود آن در منطقه یک خطر بزرگ است، خاطرنشان کرد: این رژیم جعلی همواره از بدو تاسیس باعث دردسر بوده است.

2727

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد واکنش یک امام جمعه به شلیک پدافند هوایی به ریزپرنده ها در اصفهان /منشا این ریزپرنده ها خارج از کشور نبوده است /آبروی اسرائیل رفت - damsanat.ir - دام صنعت با کد تخفبف (hash-66748e5e7a7ad) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .