جزئیات جدید از اختلاس کارمند امور مالی مجتمع بندری امام - damsanat.ir - دام صنعت | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

جزئیات جدید از اختلاس کارمند امور مالی مجتمع بندری امام - damsanat.ir - دام صنعت به نقل از (damsanat.ir - دام صنعت)

جزئیات جدید از اختلاس کارمند امور مالی مجتمع بندری امام - damsanat.ir - دام صنعت به نقل از (damsanat.ir - دام صنعت).


جزئیات جدید از اختلاس کارمند امور مالی مجتمع بندری امام - damsanat.ir - دام صنعت ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،خرید

ویدئو آموزشی درباره: جزئیات جدید از اختلاس کارمند امور مالی مجتمع بندری امام - damsanat.ir - دام صنعت

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( جزئیات جدید از اختلاس کارمند امور مالی مجتمع بندری امام - damsanat.ir - دام صنعت )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; جزئیات جدید از اختلاس کارمند امور مالی مجتمع بندری امام - damsanat.ir - دام صنعت مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; جزئیات جدید از اختلاس کارمند امور مالی مجتمع بندری امام - damsanat.ir - دام صنعت

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

درحالی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان از کشف اختلاس یکی از کارکنان امور مالی مجتمع بندری امام و شناسایی فرد خاطی خبر داده که مبلغ اختلاس شده مشخص نیست.

ابوطالب گرایلو مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با اشاره به کشف اختلاس یکی از کارکنان امور مالی مجتمع بندری امام خمینی(ره) و شناسایی فرد خاطی، اظهار کرد:‌ اوایل فروردین امسال واحدهای ذی‌ربط اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان متوجه سوء‌استفاده یکی از کارکنان امور مالی مجتمع مبنی بر برداشت مبالغی از حساب سازمانی می‌شوند و بلافاصله با هماهنگی و اقدام به موقع مقام قضایی، تمامی اشخاص و افرادی که از طریق این فرد به حساب آنها مبالغی واریز شده بود، مورد شناسایی و حساب آنها مسدود شده و مبالغ بازگردانده خواهد شد.

وی تصریح کرد: در جریان این برداشت غیرقانونی که در ماه‌های پایانی سال گذشته انجام شده است، هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های نظارتی و امنیتی استان برای دستگیری و بازگرداندن فرد متخلف که به خارج از کشور گریخته، همچنان ادامه دارد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: تا احقاق تمامی حقوق بیت‌المال،‌ پیگیری پرونده ادامه داشته و برخورد لازم با افراد خاطی احتمالی در دستور کار قرار گرفته است.

پیگیری‌ها خبرنگار تسنیم حاکی از آن است فرد متخلف به‌عنوان مسئول حوزه پرداخت مجتمع بندری امام خمینی (ره) مبالغی را به حساب‌های ثالث واریز کرده که با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان بلوکه شده است.

مبلغ واریزی به حساب‌های ثالث تاکنون مشخص نیست. طبق اظهارات یکی از مدیران بندر امام مبلغ اعلام شده در برخی رسانه‌ها در خصوص اختلاس حدود 2 میلیون دلاری (حدود 120 میلیارد تومان) موردتایید نیست.

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد جزئیات جدید از اختلاس کارمند امور مالی مجتمع بندری امام - damsanat.ir - دام صنعت با کد تخفبف (hash-666ed1f50f380) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .